Participant List
Bergen Open, Webstep Diving Cup,
Sentralbadet, Bergen,
10/8/04 - 10/10/04
1 Amund Nordal Gismervik, Pingvin Stupklubb- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- B Boys, platform, B Gutter, tårn
- Men, 3 meters syncro, Herrer, 3 meter synkron
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
2 Andreas Sjursen, Bærum Stupklubb- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
3 Anne Jensen, Bærum Stupklubb- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
4 Ayan Dzhaparov, Kazakhstan Diving Team- B Boys, 3 meters, B Gutter, 3 meter
- B Boys, platform, B Gutter, tårn
- B Boys, 1 meter, B Gutter, 1 meter
5 Bård Madland Skeie, Pingvin Stupklubb- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- B Boys, platform, B Gutter, tårn
- Men, 3 meters syncro, Herrer, 3 meter synkron
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
6 Carl Johan Fotland, Bergen Stupeklubb- B Boys, 3 meters, B Gutter, 3 meter
- B Boys, platform, B Gutter, tårn
- B Boys, 1 meter, B Gutter, 1 meter
7 Caroline Stamnæs Rohde, Bærum Stupklubb- B Girls, 1 meter, B Jenter, 1 meter
- B Girls, platform, B Jenter, tårn
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
8 Cecilie Meyer, Bergen Stupeklubb- A Girls, platform, A Jenter, tårn
- A Girls, 3 meters, A Jenter, 3 meter
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
9 Christian Lyche, Bærum Stupklubb- A Boys, platform, A Gutter, tårn
- Men, 3 meters syncro, Herrer, 3 meter synkron
- A Boys, 1 meter, A Gutter, 1 meter
10 Eirik Valheim, Pingvin Stupklubb- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- B Boys, platform, B Gutter, tårn
- Men, 3 meters syncro, Herrer, 3 meter synkron
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
11 Ekaterina Hmel, Kazakhstan Diving Team- B Girls, 1 meter, B Jenter, 1 meter
- B Girls, platform, B Jenter, tårn
- B Girls, 3 meters, B Jenter, 3 meter
12 Ellen Sophie Noraas, Kristiansand Stupklubb- B Girls, 1 meter, B Jenter, 1 meter
- B Girls, 3 meters, B Jenter, 3 meter
13 Eskil Salte, Stavanger Stupe Club- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
14 Espen Gilje Bergslien, Stavanger Stupe Club- B Boys, 3 meters, B Gutter, 3 meter
- B Boys, platform, B Gutter, tårn
- B Boys, 1 meter, B Gutter, 1 meter
15 Espen Valheim, Pingvin Stupklubb- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- B Boys, platform, B Gutter, tårn
- Men, 3 meters syncro, Herrer, 3 meter synkron
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
16 Fredrik Fotland, Bergen Stupeklubb- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
17 Halvard Sandven, Bærum Stupklubb- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
18 Halvor Rønning, Bergen Stupeklubb- Men, 3 meters, Herrer, 3 meter
- Men, platform, Herrer, tårn
- Men, 1 meter, Herrer, 1 meter
19 Helleik Syse, Pingvin Stupklubb- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
20 Hilde Lerøy Myrvold, Bergen Stupeklubb- B Girls, 1 meter, B Jenter, 1 meter
- B Girls, platform, B Jenter, tårn
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- B Girls, 3 meters, B Jenter, 3 meter
21 Ida Eltervåg, Stavanger Stupe Club- C Girls, 1 meter, C Jenter, 1 meter
22 Ilgiz Gatyatulin, Kazakhstan Diving Team- Men, 3 meters, Herrer, 3 meter
- Men, platform, Herrer, tårn
- Men, 3 meters syncro, Herrer, 3 meter synkron
- Men, 1 meter, Herrer, 1 meter
23 Iliya Tkachev, Kazakhstan Diving Team- B Boys, 3 meters, B Gutter, 3 meter
- B Boys, 1 meter, B Gutter, 1 meter
24 Jeanette Cecilie Falla, Bærum Stupklubb- C Girls, 1 meter, C Jenter, 1 meter
- B Girls, platform, B Jenter, tårn
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- C Girls, 3 meters, C Jenter, 3 meter
25 Jorunn Marie Madland, Kristiansand Stupklubb- A Girls, 3 meters, A Jenter, 3 meter
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
26 Julia Fedorenko, Kazakhstan Diving Team- A Girls, platform, A Jenter, tårn
- A Girls, 3 meters, A Jenter, 3 meter
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
27 June Witt, Bærum Stupklubb- B Girls, 1 meter, B Jenter, 1 meter
- B Girls, platform, B Jenter, tårn
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- B Girls, 3 meters, B Jenter, 3 meter
28 Kaia Furnes, Bergen Stupeklubb- A Girls, platform, A Jenter, tårn
- A Girls, 3 meters, A Jenter, 3 meter
- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
29 Kariann Salte, Stavanger Stupe Club- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
30 Karl Eivind Larsen, Stavanger Stupe Club- A Boys, platform, A Gutter, tårn
- A Boys, 1 meter, A Gutter, 1 meter
31 Karoline Krohn, Kristiansand Stupklubb- A Girls, platform, A Jenter, tårn
- A Girls, 3 meters, A Jenter, 3 meter
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
32 Karsten Marshall Elseth Rieck, Bergen Stupeklubb- Men, 1 meter, Herrer, 1 meter
33 Kelsey Caroline Jørgensen, Bergen Stupeklubb- A Girls, platform, A Jenter, tårn
- A Girls, 3 meters, A Jenter, 3 meter
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
34 Kjetil Straum Vestvik, Randabergstuperne- B Boys, 3 meters, B Gutter, 3 meter
- B Boys, platform, B Gutter, tårn
- B Boys, 1 meter, B Gutter, 1 meter
35 Kristian Helland, Stavanger Stupe Club- B Boys, 3 meters, B Gutter, 3 meter
- B Boys, 1 meter, B Gutter, 1 meter
36 Kristoffer Jørgensen, Bergen Stupeklubb- A Boys, 3 meters, A Gutter, 3 meter
- A Boys, platform, A Gutter, tårn
- Men, 3 meters syncro, Herrer, 3 meter synkron
- A Boys, 1 meter, A Gutter, 1 meter
37 Lubov Hmel, Kazakhstan Diving Team- C Girls, 1 meter, C Jenter, 1 meter
- B Girls, platform, B Jenter, tårn
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- C Girls, 3 meters, C Jenter, 3 meter
38 Ludmila Hmel, Kazakhstan Diving Team- C Girls, 1 meter, C Jenter, 1 meter
- B Girls, platform, B Jenter, tårn
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- C Girls, 3 meters, C Jenter, 3 meter
39 Maria Dehli Vigeland, Bærum Stupklubb- A Girls, 3 meters, A Jenter, 3 meter
- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
40 Maria Mollestad, Bærum Stupklubb- C Girls, 1 meter, C Jenter, 1 meter
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- C Girls, 3 meters, C Jenter, 3 meter
41 Maria Tandberg Nygård, Bergen Stupeklubb- A Girls, platform, A Jenter, tårn
- A Girls, 3 meters, A Jenter, 3 meter
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
42 Marielle Johansen Vathne, Bergen Stupeklubb- A Girls, platform, A Jenter, tårn
- A Girls, 3 meters, A Jenter, 3 meter
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
43 Marita Sirevåg, Stavanger Stupe Club- C Girls, 1 meter, C Jenter, 1 meter
44 Marthe Tjemsland Myrtvedt, Stavanger Stupe Club- A Girls, platform, A Jenter, tårn
- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
45 Mikkel Eltervåg, Stavanger Stupe Club- B Boys, 1 meter, B Gutter, 1 meter
46 Nicholas Jørgensen, Bergen Stupeklubb- B Boys, platform, B Gutter, tårn
- B Boys, 1 meter, B Gutter, 1 meter
47 Nicolaj Brodby Petersen, Bærum Stupklubb- B Boys, 3 meters, B Gutter, 3 meter
- B Boys, platform, B Gutter, tårn
- Men, 3 meters syncro, Herrer, 3 meter synkron
- B Boys, 1 meter, B Gutter, 1 meter
48 Nursultan Kasymov, Kazakhstan Diving Team- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
49 Olga Ivanova, Kazakhstan Diving Team- Women, platform, Damer, tårn
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- Women, 1 meter, Damer, 1 meter
50 Petter Anthony Farrelly Holø, Bergen Stupeklubb- A Boys, 3 meters, A Gutter, 3 meter
- A Boys, platform, A Gutter, tårn
- Men, 3 meters syncro, Herrer, 3 meter synkron
- A Boys, 1 meter, A Gutter, 1 meter
51 Sigrid Torjussen, Kristiansand Stupklubb- A Girls, 3 meters, A Jenter, 3 meter
- A Girls, 1 meter, A Jenter, 1 meter
52 Sigurd Tvedt, Hamar Idrettslag- C Boys, 3 meters, C Gutter, 3 meter
- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
53 Stine Blom-Andersen, Bergen Stupeklubb- Women, platform, Damer, tårn
54 Thea Moen Aars, Bergen Stupeklubb- B Girls, 1 meter, B Jenter, 1 meter
- B Girls, platform, B Jenter, tårn
- Women, 3 meters syncro, Damer, 3 meter synkron
- B Girls, 3 meters, B Jenter, 3 meter
55 Thomas Fagerli, Bergen Stupeklubb- Men, 3 meters, Herrer, 3 meter
- Men, 1 meter, Herrer, 1 meter
56 Thomas Storm Dahl, Stavanger Stupe Club- B Boys, 1 meter, B Gutter, 1 meter
57 Timo Klami, Kristiansand Stupklubb- Men, 3 meters, Herrer, 3 meter
- Men, 1 meter, Herrer, 1 meter
58 Trym Reitan Bu, Stavanger Stupe Club- C Boys, 1 meter, C Gutter, 1 meter
59 Yegor Ulizko, Kazakhstan Diving Team- Men, 3 meters, Herrer, 3 meter
- Men, platform, Herrer, tårn
- Men, 3 meters syncro, Herrer, 3 meter synkron
- Men, 1 meter, Herrer, 1 meter