Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ibone De Belausteguigoitia | SPAIN, Club Deportivo, Bilbao | 120,45 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rene Puddifoot | GREAT BRITAIN, Beaumont Diving Academy, Welwyn Garden City | 87,50 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ibone De Belausteguigoitia | SPAIN, Club Deportivo, Bilbao | 119,80 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rene Puddifoot | GREAT BRITAIN, Beaumont Diving Academy, Welwyn Garden City | 117,60 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ibone De Belausteguigoitia | SPAIN, Club Deportivo, Bilbao | 99,10 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rene Puddifoot | GREAT BRITAIN, Beaumont Diving Academy, Welwyn Garden City | 97,65 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hans Leidenius | FINLAND, Gladius, Kirkkonummi | 100,70 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hans Leidenius | FINLAND, Gladius, Kirkkonummi | 113,40 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hans Leidenius | FINLAND, Gladius, Kirkkonummi | 66,10 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raisa Gorokhovskaya | RUSSIA, Chayka, Moscow | 142,00 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raisa Gorokhovskaya | RUSSIA, Chayka, Moscow | 155,70 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raisa Gorokhovskaya | RUSSIA, Chayka, Moscow | 134,65 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heinz Weisbarth | GERMANY, 1 SV Koln, Koln | 202,60 | |||
2. | Roland Schonhaar | GERMANY, SV04 Heidenheim, Heidenheim | 157,45 | |||
3. | Rene Weber | GERMANY, Stadtturnverein Singen, Singen | 121,40 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heinz Weisbarth | GERMANY, 1 SV Koln, Koln | 192,05 | |||
2. | Roland Schonhaar | GERMANY, SV04 Heidenheim, Heidenheim | 155,60 | |||
3. | Rene Weber | GERMANY, Stadtturnverein Singen, Singen | 127,65 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heinz Weisbarth | GERMANY, 1 SV Koln, Koln | 160,50 | |||
2. | Rene Weber | GERMANY, Stadtturnverein Singen, Singen | 102,10 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Evgenia Stepanova | RUSSIA, FSO Vodnik, St. Petersburg | 151,40 | |||
2. | Joan Aldous | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 116,30 | |||
3. | Larisa Nires | RUSSIA, V. Belyaevs All Stars, Moscow | 78,80 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Evgenia Stepanova | RUSSIA, FSO Vodnik, St. Petersburg | 179,15 | |||
2. | Joan Aldous | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 122,10 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Evgenia Stepanova | RUSSIA, FSO Vodnik, St. Petersburg | 162,05 | |||
2. | Galyna Gvozdykova | UKRAINE, Krystal, Dnepropetrovsk | 151,10 | |||
3. | Joan Aldous | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 111,90 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ekkehard Kubasta | AUSTRIA, SC Diana, Vienna | 209,00 | |||
2. | John Deininger | LITHUANIA, Kaunas SALTO, Kaunas | 206,50 | |||
3. | Giuseppe Auber | ITALY, Trieste Tuffi, Trieste | 168,15 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | John Deininger | LITHUANIA, Kaunas SALTO, Kaunas | 223,85 | |||
2. | Ekkehard Kubasta | AUSTRIA, SC Diana, Vienna | 211,90 | |||
3. | Giuseppe Auber | ITALY, Trieste Tuffi, Trieste | 169,40 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ekkehard Kubasta | AUSTRIA, SC Diana, Vienna | 164,35 | |||
2. | John Deininger | LITHUANIA, Kaunas SALTO, Kaunas | 151,90 | |||
3. | Giuseppe Auber | ITALY, Trieste Tuffi, Trieste | 141,10 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nonna Dyomina | UKRAINE, Yana Klochkova Diving Club, Kharkiv | 133,65 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykolay Sobetov | UKRAINE, Krystal, Dnepropetrovsk | 184,50 | |||
2. | Vasiliy Ermolin | UKRAINE | 117,40 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostas Karpavicius | LITHUANIA, Kaunas SALTO, Kaunas | 162,90 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jennifer Cluskey | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 184,40 | |||
2. | Marja Salonius | FINLAND, Uimahyppaajienkerho Harveli, Helsinki | 161,25 | |||
3. | Tunde Maday | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 136,50 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jennifer Cluskey | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 198,50 | |||
2. | Marja Salonius | FINLAND, Uimahyppaajienkerho Harveli, Helsinki | 173,20 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jennifer Cluskey | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 166,20 | |||
2. | Marja Salonius | FINLAND, Uimahyppaajienkerho Harveli, Helsinki | 132,10 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosana Townsend | GREAT BRITAIN, Pentaqua, Lincoln | 128,95 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosana Townsend | GREAT BRITAIN, Pentaqua, Lincoln | 155,35 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veli Pekka Koponen | FINLAND, Uimahyppaajienkerho Harveli, Helsinki | 252,30 | |||
2. | James McNally | GREAT BRITAIN, Beaumont Diving Academy, Bedford | 220,15 | |||
3. | Alexander Ruhl | GERMANY, TV-Meisenheim, Meisenheim | 209,25 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veli Pekka Koponen | FINLAND, Uimahyppaajienkerho Harveli, Helsinki | 233,15 | |||
2. | James McNally | GREAT BRITAIN, Beaumont Diving Academy, Bedford | 225,95 | |||
3. | Alexander Ruhl | GERMANY, TV-Meisenheim, Meisenheim | 221,95 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veli Pekka Koponen | FINLAND, Uimahyppaajienkerho Harveli, Helsinki | 201,70 | |||
2. | Alexander Ruhl | GERMANY, TV-Meisenheim, Meisenheim | 149,65 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mariana Palfi | HUNGARY, Villam S.C., Soltuarkert | 185,85 | |||
2. | Barbara Heathfield | GREAT BRITAIN, Beaumont Diving Academy, Bedford | 182,80 | |||
3. | Asta Girdauskiene | LITHUANIA, Kaunas SALTO, Kaunas | 176,20 | |||
4. | Helena Goransson | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 143,15 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mariana Palfi | HUNGARY, Villam S.C., Soltuarkert | 235,35 | |||
2. | Asta Girdauskiene | LITHUANIA, Kaunas SALTO, Kaunas | 210,60 | |||
3. | Barbara Heathfield | GREAT BRITAIN, Beaumont Diving Academy, Bedford | 189,60 | |||
4. | Helena Goransson | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 158,90 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Asta Girdauskiene | LITHUANIA, Kaunas SALTO, Kaunas | 207,20 | |||
2. | Mariana Palfi | HUNGARY, Villam S.C., Soltuarkert | 199,65 | |||
3. | Helena Goransson | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 148,00 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Werner Zuhlke | GERMANY, Stadtturnverein Singen, Singen | 272,25 | |||
2. | Antony Hunter | GREAT BRITAIN, Southampton Diving Academy, Southampton | 236,75 | |||
3. | Thomas Sonntag | GERMANY, Hoechster SV, Frankfurt | 218,95 | |||
4. | Gerhard Bayer | GERMANY, SV04 Heidenheim, Heidenheim | 193,30 | |||
5. | Arnost Weinhold | CZECH REPUBLIC, YMCA, Liberec | 180,40 | |||
6. | Nils Carlberg | SWEDEN, Polisen, Stockholm | 123,60 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Evgeniy Suprunov | UKRAINE, Krystal, Dnepropetrovsk | 277,85 | |||
2. | Thomas Sonntag | GERMANY, Hoechster SV, Frankfurt | 272,00 | |||
3. | Werner Zuhlke | GERMANY, Stadtturnverein Singen, Singen | 270,75 | |||
4. | Antony Hunter | GREAT BRITAIN, Southampton Diving Academy, Southampton | 257,30 | |||
5. | Gerhard Bayer | GERMANY, SV04 Heidenheim, Heidenheim | 194,80 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antony Hunter | GREAT BRITAIN, Southampton Diving Academy, Southampton | 219,35 | |||
2. | Evgeniy Suprunov | UKRAINE, Krystal, Dnepropetrovsk | 207,75 | |||
3. | Werner Zuhlke | GERMANY, Stadtturnverein Singen, Singen | 200,65 | |||
4. | Thomas Sonntag | GERMANY, Hoechster SV, Frankfurt | 169,40 | |||
5. | Gerhard Bayer | GERMANY, SV04 Heidenheim, Heidenheim | 146,75 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katherine Bell | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 233,15 | |||
2. | Asa Mossmyr | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 194,50 | |||
3. | Martha Cruz-Lesbros | FRANCE, Olympic Nice Natation, NICE | 187,95 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katherine Bell | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 252,25 | |||
2. | Asa Mossmyr | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 206,45 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martha Cruz-Lesbros | FRANCE, Olympic Nice Natation, NICE | 230,70 | |||
2. | Katherine Bell | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 225,05 | |||
3. | Asa Mossmyr | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 178,50 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wolf-Dieter Schmidt | GERMANY, SSG Heilbronn, Heilbronn | 288,85 | |||
2. | Ladislav Helis | CZECH REPUBLIC, VSK Unverzita Brno, Brno | 252,50 | |||
3. | Attilio Fois | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 245,35 | |||
4. | Harrie Van Etten | NETHERLANDS, PSV Schoonspringen, Eindhoven | 233,70 | |||
5. | Michal Dolezal | CZECH REPUBLIC, VSK Unverzita Brno, Brno | 208,70 | |||
6. | Per Lovgren | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 207,00 | |||
7. | Shiraz Shamshudin | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 181,90 | |||
8. | Jerry Kopare | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 176,15 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wolf-Dieter Schmidt | GERMANY, SSG Heilbronn, Heilbronn | 294,75 | |||
2. | Harrie Van Etten | NETHERLANDS, PSV Schoonspringen, Eindhoven | 270,60 | |||
3. | Ladislav Helis | CZECH REPUBLIC, VSK Unverzita Brno, Brno | 249,50 | |||
4. | Per Lovgren | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 237,55 | |||
5. | Shiraz Shamshudin | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 211,50 | |||
6. | Jerry Kopare | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 160,70 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attilio Fois | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 230,40 | |||
2. | Per Lovgren | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 220,80 | |||
3. | Wolf-Dieter Schmidt | GERMANY, SSG Heilbronn, Heilbronn | 216,75 | |||
4. | Harrie Van Etten | NETHERLANDS, PSV Schoonspringen, Eindhoven | 186,60 | |||
5. | Shiraz Shamshudin | GREAT BRITAIN, Amersham Swimming Club | 181,75 | |||
6. | Jerry Kopare | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 150,65 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dana Jurcova | CZECH REPUBLIC, VSK Unverzita Brno, Brno | 197,40 | |||
2. | Gunilla Etsare | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 194,70 | |||
3. | Oksana Barneva | UKRAINE, Krystal, Dnepropetrovsk | 171,70 | |||
4. | Helena Widerstrom | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 147,95 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Larysa Galyska | UKRAINE, Krystal, Dnepropetrovsk | 267,75 | |||
2. | Gunilla Etsare | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 182,40 | |||
3. | Helena Widerstrom | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 105,40 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gunilla Etsare | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 188,40 | |||
2. | Helena Widerstrom | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 130,45 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyacheslav Yermashov | CZECH REPUBLIC, USK Praha, Praha | 318,35 | |||
2. | Simone Orioli | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 234,45 | |||
3. | Mikel Hanique | NETHERLANDS, PSV Schoonspringen, Eindhoven | 191,90 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyacheslav Yermashov | CZECH REPUBLIC, USK Praha, Praha | 327,10 | |||
2. | Simone Orioli | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 293,85 | |||
3. | Mikel Hanique | NETHERLANDS, PSV Schoonspringen, Eindhoven | 214,00 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyacheslav Yermashov | CZECH REPUBLIC, USK Praha, Praha | 232,20 | |||
2. | Simone Orioli | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 157,05 | |||
3. | Mikel Hanique | NETHERLANDS, PSV Schoonspringen, Eindhoven | 144,30 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Angelika Griesbeck | GERMANY, SG Stadtwerke Munchen, Munich | 250,05 | |||
2. | Sofia Isoz | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 226,30 | |||
3. | Daniela Hanusova | CZECH REPUBLIC, VSK Unverzita Brno, Brno | 217,65 | |||
4. | Susanne Beyer | GERMANY, Hoechster SV, Frankfurt | 215,70 | |||
5. | Pavla Musilova | CZECH REPUBLIC, VSK Unverzita Brno, Brno | 171,55 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Angelika Griesbeck | GERMANY, SG Stadtwerke Munchen, Munich | 238,90 | |||
2. | Sofia Isoz | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 214,65 | |||
3. | Susanne Beyer | GERMANY, Hoechster SV, Frankfurt | 189,05 | |||
4. | Ganna Zhukova | UKRAINE, Yana Klochkova Diving Club, Kharkiv | 189,00 | |||
5. | Pavla Musilova | CZECH REPUBLIC, VSK Unverzita Brno, Brno | 185,70 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sofia Isoz | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 220,70 | |||
2. | Angelika Griesbeck | GERMANY, SG Stadtwerke Munchen, Munich | 219,85 | |||
3. | Susanne Beyer | GERMANY, Hoechster SV, Frankfurt | 202,30 | |||
4. | Pavla Musilova | CZECH REPUBLIC, VSK Unverzita Brno, Brno | 165,35 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eduard Feoktistov | RUSSIA, V. Belyaevs All Stars, Moscow | 415,90 | |||
2. | Patrick Vrijaldenhoven | NETHERLANDS, PSV Schoonspringen, Eindhoven | 295,95 | |||
3. | Robert Choutka | CZECH REPUBLIC, USK Praha, Praha | 291,15 | |||
4. | Maurizio Balzi | ITALY, Polisportiva Comunale Riccione - Diving, Riccione | 211,15 | |||
5. | Stefano Segalini | ITALY, Polisportiva Comunale Riccione - Diving, Riccione | 172,00 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nicholas Daines | GREAT BRITAIN, Beaumont Diving Academy, Hatfield, Herts | 332,45 | |||
2. | Robert Choutka | CZECH REPUBLIC, USK Praha, Praha | 269,20 | |||
3. | Patrick Vrijaldenhoven | NETHERLANDS, PSV Schoonspringen, Eindhoven | 262,70 | |||
4. | Maurizio Balzi | ITALY, Polisportiva Comunale Riccione - Diving, Riccione | 200,00 | |||
5. | Stefano Segalini | ITALY, Polisportiva Comunale Riccione - Diving, Riccione | 143,50 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nicholas Daines | GREAT BRITAIN, Beaumont Diving Academy, Hatfield, Herts | 260,60 | |||
2. | Patrick Vrijaldenhoven | NETHERLANDS, PSV Schoonspringen, Eindhoven | 221,85 | |||
3. | Stefano Segalini | ITALY, Polisportiva Comunale Riccione - Diving, Riccione | 145,00 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elizabeth Simpson | GREAT BRITAIN, Havering Cormorants, Essex | 255,00 | |||
2. | Elizabeth Smith | GREAT BRITAIN, Southend Diving, Southend on Sea, Essex | 225,45 | |||
3. | Kati Ryynanen | FINLAND, Uimahyppaajienkerho Harveli, Helsinki | 184,05 | |||
4. | Laura Poggi | ITALY, Bergamo Nuoto, Bergamo | 182,00 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elizabeth Simpson | GREAT BRITAIN, Havering Cormorants, Essex | 277,35 | |||
2. | Elizabeth Smith | GREAT BRITAIN, Southend Diving, Southend on Sea, Essex | 261,65 | |||
3. | Marus Badalyan | UKRAINE | 248,70 | |||
4. | Kati Ryynanen | FINLAND, Uimahyppaajienkerho Harveli, Helsinki | 222,70 | |||
5. | Laura Poggi | ITALY, Bergamo Nuoto, Bergamo | 218,70 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olga Yefimenko | UKRAINE | 283,35 | |||
2. | Marus Badalyan | UKRAINE | 231,30 | |||
3. | Elizabeth Simpson | GREAT BRITAIN, Havering Cormorants, Essex | 223,30 | |||
4. | Elizabeth Smith | GREAT BRITAIN, Southend Diving, Southend on Sea, Essex | 211,40 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Emiliano Boldacchini | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 316,45 | |||
2. | Alfredo Maria Ottaviani | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 220,60 | |||
3. | Alan Bentham | GREAT BRITAIN, Pentaqua, Lincoln | 213,40 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Emiliano Boldacchini | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 309,40 | |||
2. | Alfredo Maria Ottaviani | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 231,30 | |||
3. | Alan Bentham | GREAT BRITAIN, Pentaqua, Lincoln | 214,45 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alan Bentham | GREAT BRITAIN, Pentaqua, Lincoln | 186,70 | |||
2. | Alfredo Maria Ottaviani | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 185,45 | |||
3. | Marco Facchini | ITALY, Polisportiva Comunale Riccione - Diving, Riccione | 169,70 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olga Ivanenko | UKRAINE | 210,15 | |||
2. | Anita Jolink | NETHERLANDS, Saltor, Badhoevendorp | 195,55 | |||
3. | Evgeniya Makarova | RUSSIA, Yunost Moskvi, Moscow | 174,40 | |||
4. | Helena Troili | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 160,10 | |||
5. | Alessia Thais Berardi | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 142,95 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anita Jolink | NETHERLANDS, Saltor, Badhoevendorp | 233,90 | |||
2. | Helena Troili | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 204,85 | |||
3. | Alessia Thais Berardi | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 191,65 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Helena Troili | SWEDEN, Stockholmspolisens IF, Stockholm | 204,10 | |||
2. | Alessia Thais Berardi | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 144,20 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Giammauro Berardi | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 298,30 |
Hyppääjä | Joukkue | Tulos | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Giammauro Berardi | ITALY, ASD Carlo Dibiasi, Rome | 312,65 |