Participant List
Landsfinalen i Stup,
Aquarama Kristiansand,
11/16/18 - 11/18/18
1 Alva Lagestrand, Klepp svømme- og stupeklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
2 Amalie Marie Kupka, Bergen Stupeklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
3 Astrid Wahl Kallum, Oslo Stupeklubb- Class D, Girls, springboard
4 Aurora Høivik-Mathiesen, Stavanger Stupe Club- Class D, Girls, springboard
5 Caroline Sofie Kupka, Bergen Stupeklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
6 Eira Tronerud, Randabergstuperne- Class C, Girls, platform
- Class C, Girls, springboard
7 Eira Tvedt Eidsheim, Bergen Stupeklubb- Class B, Girls, platform
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
- Class B, Girls, springboard
8 Eirik Prøsch Vik, Bærum Stupklubb- Class D, Boys, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
- Class D, Boys, platform
9 Elias Dvergsnes, Kristiansand Stupeklubb- Class C, Boys, springboard
- Class C, Boys, platform
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
10 Elias Lunde Helseth, Bærum Stupklubb- Class B, Boys, platform
- Class B, Boys, springboard
11 Elma Galaasen Lund, Bærum Stupklubb 12 Emilie Ramstad, Trondhjems svømme- og livredningsklub- Class C, Girls, platform
- Class C, Girls, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
13 Emil Ruenes Jacobsen, Kristiansand Stupeklubb- Åpen Klasse Herrer, Tårn
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
- Åpen Klasse Herrer, Svikt
14 Erle Nygjerde, Bærum Stupklubb- Class C, Girls, platform
- Class C, Girls, springboard
15 Eva Aamland, Kristiansand Stupeklubb- Class C, Girls, platform
- Class C, Girls, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
16 Evenia Lunde, Klepp svømme- og stupeklubb- Class D, Girls, springboard
- Class D, Girls, platform
17 Fabian Rannekleiv, Stavanger Stupe Club- Class C, Boys, springboard
- Class C, Boys, platform
18 Ferdinan Finne, Kristiansand Stupeklubb- Class D, Boys, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
- Class D, Boys, platform
19 Filip Devor, Bærum Stupklubb- Åpen Klasse Herrer, Tårn
- Åpen Klasse Herrer, Svikt
20 Filip Døviken, Kristiansand Stupeklubb- Class C, Boys, springboard
- Class C, Boys, platform
21 Hanna Thuestad Langeland, Bergen Stupeklubb- Class D, Girls, springboard
- Class D, Girls, platform
22 Helene Jogert Gundersen, Bærum Stupklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
23 Helene Johannessen- Class C, Girls, platform
- Class C, Girls, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
24 Iiris Riekki, Trondhjems svømme- og livredningsklub- Class C, Girls, platform
- Class C, Girls, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
25 Ingvild Johansen Rindal, Klepp svømme- og stupeklubb- Class D, Girls, springboard
26 Isak Børslien, Bergen Stupeklubb- Class C, Boys, springboard
- Class C, Boys, platform
27 Jakob Midttun, Bærum Stupklubb- Class D, Boys, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
- Class D, Boys, platform
28 Jonas Erik Thorsen, Bergen Stupeklubb- Åpen Klasse Herrer, Tårn
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
- Åpen Klasse Herrer, Svikt
29 Jonathan Nistov, Oslo Stupeklubb 30 Julie Ruenes Jacobsen, Kristiansand Stupeklubb- Class C, Girls, platform
- Class C, Girls, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
31 June Sundheim, Pingvin Stupklubb- Class D, Girls, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
- Class D, Girls, platform
32 Lars Berle Arntzen, Bergen Stupeklubb- Class B, Boys, springboard
33 Lasse Jørgensen, Kristiansand Stupeklubb- Class B, Boys, platform
- Class B, Boys, springboard
34 Leah Nikeline Tuxen, Bærum Stupklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
35 Lina Galaasen Lund, Bærum Stupklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
36 Linnea Johannessen, Stavanger Stupe Club- Class D, Girls, springboard
37 Marcus Moulia, Oslo Stupeklubb- Class B, Boys, platform
- Class B, Boys, springboard
38 Maria Vinje, Kristiansand Stupeklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
39 Marko Borojevic, Bergen Stupeklubb- Class B, Boys, platform
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
- Class B, Boys, springboard
40 Martine Blihovde, Stavanger Stupe Club- Class C, Girls, springboard
41 Martin Nåden Dyrstad, Stavanger Stupe Club- Åpen Klasse Herrer, Tårn
- Åpen Klasse Herrer, Svikt
42 Mia Ytreland Tidbury, Klepp svømme- og stupeklubb- Class D, Girls, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
- Class D, Girls, platform
43 Nura Krpo, Oslo Stupeklubb- Class C, Girls, platform
- Class C, Girls, springboard
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
44 Olav Prøsch Vik, Bærum Stupklubb- Class D, Boys, springboard
- Class D, Boys, platform
45 Oscar Beck, Oslo Stupeklubb- Class C, Boys, springboard
- Class C, Boys, platform
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
46 Philip Fosseng Sandve, Kristiansand Stupeklubb- Åpen Klasse Herrer, Tårn
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
- Åpen Klasse Herrer, Svikt
47 Pia Tveit Sletten, Bergen Stupeklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
48 Rolf Erik Krag Hvalby, Randabergstuperne- Class B, Boys, springboard
49 Safiya Elmrani, Stupklubben Spinn- Class B, Girls, platform
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
- Class B, Girls, springboard
50 Sandra Ånstad Staavi, Bærum Stupklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
51 Sarah Hatteland Krog, Klepp svømme- og stupeklubb- Class D, Girls, springboard
52 Sienna Pambou Sundfør, Bergen Stupeklubb- Class D, Girls, springboard
- Class D, Girls, platform
53 Silje Monsen Welander, Bergen Stupeklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
54 Silje Sighaug Magnussen, Bergen Stupeklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
55 Sondre Hushovd Thorsen, Kristiansand Stupeklubb- Class D, Boys, springboard
56 Synne Pedersen Drægni, Bergen Stupeklubb- Class B, Girls, platform
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
- Class B, Girls, springboard
57 Theo Aateigen, Kristiansand Stupeklubb- Class C, Boys, springboard
- Class C, Boys, platform
58 Tiril Vågårøy, Bærum Stupklubb- Class C, Girls, springboard
59 Tobias Atkins, Stupklubben Spinn- Class B, Boys, platform
- Synchro 2, springboard, Synkro Gutter
- Class B, Boys, springboard
60 Tonje Monsen Welander, Bergen Stupeklubb- Åpen Klasse Damer, Svikt
- Åpen Klasse Damer, Tårn
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
61 Torleiv Rike, Kristiansand Stupeklubb- Class C, Boys, springboard
- Class C, Boys, platform
62 Tuva Tveit Sletten, Bergen Stupeklubb- Class B, Girls, platform
- Synchro 2, springboard, Synkro Jenter
- Class B, Girls, springboard