Participant List
PM-karsintakilpailut,
Mäkelänrinteen uintikeskus,
10/14/17 - 10/15/17
1 Aarne Riekki, Oulun Uinti- B Pojat, kerrokset
- B Pojat, 1 metri
- B Pojat, 3 metriä
2 Aaron Hoffman, Tiirat- C Pojat, 3 metriä
- C Pojat, 1 metri
- C Pojat, kerrokset
3 Caitlin Hallaselkä, Tiirat- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
4 Eemeli Koutajoki, Tiirat- C Pojat, 1 metri
- C Pojat, kerrokset
5 Eerika Repo, Tiirat- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
6 Eero Ahonen, Oulun Uinti- B Pojat, kerrokset
- B Pojat, 1 metri
- B Pojat, 3 metriä
7 Ella Huuhtanen, Tiirat- C Tytöt, 1 metri
- C Tytöt, kerrokset
8 Ellen Sirkka, Tiirat- Naiset, kerrokset
- Naiset, 1 metri
9 Emilia Orava, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- C Tytöt, 1 metri
- C Tytöt, kerrokset
10 Greta Avonius, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- C Tytöt, 1 metri
- C Tytöt, kerrokset
11 Joona Heinonen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- A Pojat, kerrokset
- Miehet, kerrokset
- A Pojat, 1 metri
12 Juho Junttila, Tiirat- Miehet, 3 metriä
- Miehet, 1 metri
13 Julia Shvedchikova, Tiirat- B Tytöt, 1 metri
- B Tytöt, 3 metriä
14 Lauren Hallaselkä, Tiirat- B Tytöt, 1 metri
- B Tytöt, 3 metriä
15 Lukas Lundmark, Tiirat 16 Nea Immonen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- A Tytöt, 3 metriä
- A Tytöt, 1 metri
- Naiset, 1 metri
17 Odessa Käck, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
- C Tytöt, kerrokset
- Tytöt, 3 metriä parihypyt
18 Pinja Bettina Pylkäs, Tiirat- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
- C Tytöt, kerrokset
- Tytöt, 3 metriä parihypyt
19 Reeti Lehtonen, Tiirat- C Pojat, 3 metriä
- C Pojat, 1 metri
- C Pojat, kerrokset
20 Ronja Rundgren, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- B Tytöt, kerrokset
- Naiset, kerrokset
- B Tytöt, 1 metri
- B Tytöt, 3 metriä
21 Roope Aalto, Mansen Molskis 22 Roope Rundgren, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- C Pojat, 3 metriä
- C Pojat, 1 metri
23 Ruska Lehtonen, Tiirat- B Tytöt, 1 metri
- B Tytöt, 3 metriä
- Tytöt, 3 metriä parihypyt
24 Saana Hämäläinen, Tiirat- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
25 Saija Paavola, Tiirat- A Tytöt, kerrokset
- A Tytöt, 1 metri
- Naiset, 1 metri
26 Sofia Sihvonen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- B Tytöt, kerrokset
- Naiset, kerrokset
- B Tytöt, 1 metri
- B Tytöt, 3 metriä
27 Sofia Slöör, Tiirat- B Tytöt, kerrokset
- Naiset, kerrokset
28 Tino Tapio, Tiirat- B Pojat, 1 metri
- B Pojat, 3 metriä
29 Wilma Perkiö, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
- C Tytöt, kerrokset
- Tytöt, 3 metriä parihypyt