Participant List
Härveli Diving Cup 2017,
Mäkelänrinteen Uintikeskus, Helsinki,
5/25/17 - 5/28/17
1 Aada Liikkanen, Vantaa Diving ry 2 Aarne Riekki, Oulun Uinti ry- B Pojat, 3 metriä
- Miehet, kerrokset
- B Pojat, kerrokset
- B Pojat, 1 metri
3 Aaron Hoffman, Tiirat ry- D Boys, 3 meters
- D Pojat kerros
- D Boys, 1 meter
4 Aleksi Huttunen, Härveli ry, FIN- A Pojat, 1 metri
- Men, 1 meter syncro
5 Alex Marttila, Aurajoen Uinti ry, FIN 6 Amanda Oinonen, Tiirat ry- B Tytöt, 3 metriä
- B Tytöt, 1 metri
- Tytöt, 3 metriä parihypyt
7 Anni Paloheimo, Tiirat ry- B Tytöt, 3 metriä
- B Tytöt, 1 metri
8 Anssi Nivala, Vantaa Diving ry- Masters 40-49 Boys, platform
9 Ari Haapanen, Härveli ry, FIN- Masters Men, 1 meter syncro
- Masters 50-59 Boys, 1 meter
- Masters Men, platform syncro
- Masters 50-59 Boys, platform
- Masters Men, 3 meters syncro
- Masters 50-59 Boys, 3 meters
10 Axel Mäkelä, Tiirat ry- D Boys, 3 meters
- D Pojat kerros
- D Boys, 1 meter
11 Aya Lahtinen, Vantaa Diving ry- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
12 Caitlin Hallaselkä, Tiirat ry 13 Eemeli Koutajoki, Tiirat ry- D Boys, 3 meters
- D Pojat kerros
- D Boys, 1 meter
14 Eerika Repo, Tiirat ry- C Tytöt, kerrokset
- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
15 Eero Ahonen, Oulun Uinti ry- B Pojat, 3 metriä
- B Pojat, kerrokset
- B Pojat, 1 metri
16 Eevi Haarahiltunen, Vantaa Diving ry- D Girls, 1 meter
- D Girls, 3 meters
17 Elias Ojanperä, Vantaa Diving ry 18 Ella Huuhtanen, Tiirat ry- D Girls, 1 meter
- D Tytöt kerros
- D Girls, 3 meters
19 Ellen Sirkka, Tiirat ry- Naiset, kerrokset
- Naiset, 1 metri
20 Ellen Ylätalo, Tiirat ry 21 Elli Salmenvaara, Tiirat ry 22 Elsa Korhonen, Tiirat ry 23 Emil Huttunen, Härveli ry, FIN- Men, 1 meter syncro
- Miehet, 1 metri
- Miehet, 3 metriä
24 Emilia Orava, Vantaa Diving ry- D Girls, 1 meter
- D Tytöt kerros
- D Girls, 3 meters
25 Enni Lax, Vantaa Diving ry- C Tytöt, kerrokset
- C Tytöt, 1 metri
26 Essi Waris, Vantaa Diving ry- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
27 Greta Avonius, Vantaa Diving ry- D Girls, 1 meter
- D Tytöt kerros
- D Girls, 3 meters
28 Hannah Puranen, Tiirat ry 29 Hans Leidenius, Gladius ry, FIN- Masters 80+ Boys, 1 meter
- Masters 80+ Boys, 3 meters
30 Hilla Pekkarinen, Tiirat ry 31 Hilma Peijari, Vantaa Diving ry- B Tytöt, 3 metriä
- B Tytöt, 1 metri
32 Iiris Saarinen, Tiirat ry 33 Iiro Vehmaan-Kreula, Vantaa Diving ry- Miehet, 1 metri
- Joukkuelaji
- Miehet, 3 metriä
34 Ilona Askolin, Tiirat ry- C Tytöt, kerrokset
- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
- Tytöt, 3 metriä parihypyt
35 Jade Hakala, Vantaa Diving ry- D Girls, 1 meter
- D Tytöt kerros
- D Girls, 3 meters
36 Jenni Väänänen, Vantaa Diving ry- Masters 25-29 Girls, 1 meter
37 Jeremias Salonen, Aurajoen Uinti ry, FIN 38 Joona Heinonen, Vantaa Diving ry 39 Juho Junttila, Tiirat ry- Miehet, 1 metri
- Miehet, 3 metriä
40 Jukka Koskelo, Tiirat ry- Masters Miehet alle 100 1m syncro
- Masters 40-49 Boys, 1 meter
41 Jukka-Pekka Nikolajeff, Härveli ry, FIN- Masters Sekapari alle 100 1m syncro
- Masters Sekapari alle 100 3m syncro
- Masters 40-49 Boys, 1 meter
42 Julianna Vuohtoniemi, Tiirat ry- D Girls, 1 meter
- Girls, platform syncro
- D Tytöt kerros
- Tytöt, 3 metriä parihypyt
- D Girls, 3 meters
43 Julia Shvedchikova, Tiirat ry- B Tytöt, 3 metriä
- B Tytöt, kerrokset
- B Tytöt, 1 metri
44 Kaisa Sainio, Härveli ry, FIN- Masters Sekapari alle 100 1m syncro
- Masters Sekapari alle 100 3m syncro
- Masters 40-49 Girls, 1 meter
- Masters 40-49 Girls, platform
- Masters 40-49 Girls, 3 meters
45 Kari Kalske, Härveli ry, FIN- Masters Men, 1 meter syncro
- Masters 60-69 Boys, 1 meter
- Masters Men, platform syncro
- Masters 60-69 Boys, platform
- Masters Men, 3 meters syncro
- Masters 60-69 Boys, 3 meters
46 Kati Peltola-Vikström, KUS-GSS ry, FIN- Masters 50-99 Women, platform
- Masters 40-49 Girls, platform
47 Kerttu Arnkil, Tiirat ry 48 Kerttu Janhunen, Vantaa Diving ry 49 Kerttu Toivonen, Tiirat ry 50 Konsta Hartikainen, Mansen Molskis ry 51 Kristiina Soljankare, Härveli ry, FIN- Masters 60-69 Girls, 1 meter
52 Kristina Schubert, Härveli ry, FIN- Masters 50-99 Women, 3 meters
- Masters Naiset <100 1m Syncro
- Masters 30-39 Girls, 1 meter
- Masters 30-39 Girls, platform
- Masters 30-39 Girls, 3 meters
53 Laura Ojala, Vantaa Diving ry- B Tytöt, 3 metriä
- B Tytöt, 1 metri
54 Laura Varis, Tiirat ry 55 Lauren Hallaselkä, Tiirat ry- B Tytöt, 3 metriä
- B Tytöt, 1 metri
56 Leena Tuomisto, Härveli ry, FIN- Masters Women, 1 meter syncro
- Masters 50-59 Girls, 1 meter
- Masters Women, platform syncro
- Masters Women, 3 meters syncro
- Masters 50-59 Girls, 3 meters
57 Liisa Kähkönen, Härveli ry, FIN- Masters 50-59 Girls, 1 meter
- Masters 50-59 Girls, 3 meters
58 Lotta Pulkkinen, Vantaa Diving ry 59 Marja Salonius, Härveli ry, FIN- Masters Women, 1 meter syncro
- Masters 60-69 Girls, 1 meter
- Masters Women, platform syncro
- Masters 60-69 Girls, platform
- Masters Women, 3 meters syncro
- Masters 60-69 Girls, 3 meters
60 Marko Mikkola, Vantaa Diving ry- Masters 40-49 Boys, 1 meter
- Masters 40-49 Boys, 3 meters
61 Max Martikainen, Vantaa Diving ry- D Pojat kerros
- D Boys, 1 meter
62 Morris Kinnula, Tiirat ry 63 Odessa Jääskeläinen, Tiirat ry 64 Odessa Käck, Vantaa Diving ry- C Tytöt, kerrokset
- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
65 Oona Kuusala, Vantaa Diving ry 67 Peik Riska, Härveli ry, FIN 68 Pekka Koponen, Härveli ry, FIN- Masters 60-69 Boys, 1 meter
- Masters 60-69 Boys, platform
- Masters 60-69 Boys, 3 meters
69 Pertti Immonen, Härveli ry, FIN- Masters 50-59 Boys, 1 meter
- Masters 50-59 Boys, platform
- Masters 50-59 Boys, 3 meters
70 Pinja Pylkäs, Tiirat ry- C Tytöt, kerrokset
- C Tytöt, 3 metriä
- C Tytöt, 1 metri
71 Reeti Lehtonen, Tiirat ry- D Boys, 3 meters
- D Pojat kerros
- D Boys, 1 meter
72 Riina Tuominen, Tiirat ry- D Girls, 1 meter
- D Tytöt kerros
- D Girls, 3 meters
73 Riku Koskenvaara, Tiirat ry- C Pojat, kerrokset
- C Pojat, 3 metriä
- C Pojat, 1 metri
74 Robin Mäkelä, Tiirat ry- D Boys, 3 meters
- D Pojat kerros
- D Boys, 1 meter
76 Ronja Rundgren, Vantaa Diving ry- B Tytöt, 3 metriä
- Naiset, kerrokset
- B Tytöt, kerrokset
- Joukkuelaji
- B Tytöt, 1 metri
77 Roope Aalto, Mansen Molskis ry 78 Roope Rundgren, Vantaa Diving ry- C Pojat, kerrokset
- C Pojat, 3 metriä
- Joukkuelaji
- C Pojat, 1 metri
79 Roosa Kanerva, Vantaa Diving ry 80 Ruska Lehtonen, Tiirat ry- Naiset, kerrokset
- B Tytöt, kerrokset
- Girls, platform syncro
- Tytöt, 3 metriä parihypyt
81 Saana Hämäläinen, Tiirat ry- C Tytöt, kerrokset
- C Tytöt, 3 metriä
- Girls, platform syncro
- C Tytöt, 1 metri
- Tytöt, 3 metriä parihypyt
82 Saana Lågas, Vantaa Diving ry- D Girls, 1 meter
- D Girls, 3 meters
83 Saija Paavola, Tiirat ry 84 Santtu Hörkkö, Aurajoen Uinti ry, FIN 85 Sihvonen Sofia- Girls, platform syncro
- Tytöt, 3 metriä parihypyt
86 Silja Tilles, Tiirat ry- Masters 50-99 Women, platform
- Masters 40-49 Girls, platform
- Masters 40-49 Girls, 3 meters
87 Sinna Karvinen, Vantaa Diving ry- B Tytöt, 3 metriä
- B Tytöt, 1 metri
88 Sofia Sihvonen, Vantaa Diving ry- B Tytöt, 3 metriä
- Naiset, kerrokset
- B Tytöt, kerrokset
- Joukkuelaji
- B Tytöt, 1 metri
89 Sofia Slöör, Tiirat ry- Naiset, kerrokset
- B Tytöt, kerrokset
- Girls, platform syncro
90 Stella Neva-aho, Tiirat ry 91 Suvi Juhas, Härveli ry, FIN- Masters 50-99 Women, 3 meters
- Masters Naiset <100 1m Syncro
- Masters 25-29 Girls, 1 meter
- Masters 25-29 Girls, 3 meters
92 Taru Hakkarainen, Tiirat ry 93 Tero Vilmunen, Salon Uimarit ry, FIN- Masters 40-49 Boys, platform
94 Timo-Pekka Leinonen, Mansen Molskis ry- Masters 50-59 Boys, platform
96 Toni Toro, Tiirat ry- Masters Miehet alle 100 1m syncro
- Masters 30-39 Boys, 1 meter
97 Tyrsky Reunanen, Tiirat ry