Osanottajalista
Finn Cup 5-6,
Mäkelänrinteen uimahalli,
2.12.2017
1 Aada Liikkanen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
2 Aarne Riekki, Oulun Uinti 3 Aarne Riekki, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 4 Aaron Hoffman, Tiirat- Taso 2, Alle 11, 3m
- Taso 3 parihypyt, krs
5 Aino Pelo, Salon Uimarit 6 Aleksanteri Tormonen, Tiirat 7 Aleksi Huttunen, Uimahyppääjien kerho Härveli ry 8 Aleksi Luostarinen, Kokkolan uimaseura - Gamlakarleby simsällskap- Taso 3, krs
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
9 Aleksi Pekkanen, Mansen Molskis 10 Alex Coles, Oulun Uinti- Taso 1, Yleinen, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
11 Alex Marttila, Aurajoen Uinti ry- Taso 5, krs
- Taso 3 parihypyt, krs
12 Alina Isoaho, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 13 Alisa Mattsson, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
15 Alma Harju, Mansen Molskis 16 Anniina Lampila, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 2, Yleinen, 3m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
17 Anni Paloheimo, Tiirat 18 Anssi Nivala, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Masters, Miehet, 3m
- Masters parihypyt, krs
19 Ari Haapanen, Uimahyppääjien kerho Härveli ry- Masters, Miehet, 3m
- Masters parihypyt, krs
21 Arttu Orava, Kokkolan uimaseura - Gamlakarleby simsällskap 22 Axel Mäkelä, Tiirat- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
23 Aya Lahtinen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 3, krs
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
24 Eerika Häggqvist, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 3, krs
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
25 Eerika Repo, Tiirat- Taso 3, krs
- Taso 3 parihypyt, krs
26 Eero Ahonen, Oulun Uinti- Taso 5, krs
- Taso 3 parihypyt, krs
27 Eevi Haarahiltunen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 2, Alle 11, 3m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
28 Elias Ojanperä, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
29 Ella Huuhtanen, Tiirat- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 3 parihypyt, krs
31 Elmeri Suorsa, Oulun Uinti 32 Elmo Ahonen, Oulun Uinti 33 Elsa Korhonen, Tiirat- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
35 Emilia Pironetti, Mansen Molskis- Taso 3, krs
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
36 Emilia Väisänen, Oulun Uinti 37 Emma Järvinen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
38 Emma Pura, Oulun Uinti 39 Enni Lax, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 3, krs
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
40 Essi Waris, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 41 Evan Palikainen, Tiirat- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
42 Fanni Pakarinen, Swimming Jyväskylä- Taso 2, Alle 11, 3m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
43 Fiona Giraut, Mansen Molskis 44 Greta Avonius, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 45 Hannah Puranen, Tiirat- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
46 Harri Koho, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Masters, Miehet, 3m
- Masters parihypyt, krs
47 Helmi Tossavainen, Tiirat- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
48 Herkules Finnig, Oulun Uinti- Taso 1, Yleinen, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
49 Hilja Matala, Oulun Uinti- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
50 Hilla Pekkarinen, Tiirat- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
51 Hilma Peijari, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 4, 3m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
52 Iina Aho, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 53 Ilona Askolin, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 54 Inka Korhonen, Swimming Jyväskylä- Taso 1, Yleinen, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
55 Inka Pekkarinen, Tiirat 56 Isa Illikainen, Oulun Uinti 57 Jade Hakala, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
58 Jeremias Salonen, Aurajoen Uinti ry 59 Joona Heinonen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Yleinen 1m
- Taso 3 parihypyt, krs
61 Jussi Heikkinen, Oulun Uinti 62 Kaisa Sainio, Uimahyppääjien kerho Härveli ry- Masters, Naiset, 3m
- Masters parihypyt, krs
63 Kaisla Lappalainen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
64 Kalle Tammelin, Oulun Uinti 65 Kari Kalske, Uimahyppääjien kerho Härveli ry- Masters, Miehet, 3m
- Masters parihypyt, krs
66 Kati Peltola-Vikström, Kokkolan uimaseura - Gamlakarleby simsällskap- Masters, Naiset, 3m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
67 Kerttu Arnkil, Tiirat- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
68 Kerttu Janhunen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 4, 3m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
69 Kerttu Toivonen, Tiirat- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
70 Kiia Paavola, Swimming Jyväskylä- Taso 1, Yleinen, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
71 Kira Vuorenhela, Tiirat- Taso 1, Yleinen, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
72 Koutajoki Eemeli, Tiirat- Taso 2, Alle 11, 3m
- Taso 3 parihypyt, krs
73 Kristina Schubert, Uimahyppääjien kerho Härveli ry- Masters, Naiset, 3m
- Masters parihypyt, krs
74 Laura Ojala, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 4, 3m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
76 Leena Liimatta, Tiirat 77 Leevi Palo, Mansen Molskis 78 Lenni Kallela, Uimahyppääjien kerho Härveli ry 79 Leonoora Mehtälä, Oulun Uinti 80 Liam Bayani, Uimahyppääjien kerho Härveli ry 81 Liisa Kähkönen, Uimahyppääjien kerho Härveli ry- Masters, Naiset, 3m
- Masters parihypyt, krs
82 Livia Käck, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 83 Lotta Pulkkinen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
85 Lukas Lundmark, Tiirat- Taso 2, Yleinen, 3m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
86 Malla Lågas, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 87 Mari Mailasalo, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 88 Marja Salonius, Uimahyppääjien kerho Härveli ry- Masters, Naiset, 3m
- Masters parihypyt, krs
89 Max Martikainen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
90 Meeri Manninen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 91 Meri Parvinen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 2, Yleinen, 3m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
92 Mette Nikunen, Swimming Jyväskylä- Taso 2, Yleinen, 3m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
93 Miettinen Henna, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
94 Milla Erkkilä, Salon Uimarit 95 Mimmi Kaiku, Mansen Molskis- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
97 Morris Kinnula, Tiirat 98 Nea Immonen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 99 Neea Ojaranta, Mansen Molskis- Taso 2, Yleinen, 3m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
100 Nella Hokkanen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 101 Nelli Perkiö, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 102 Niina Kristiina Pekkarinen, Tiirat- Masters, Naiset, 3m
- Masters parihypyt, krs
103 Noa Illikainen, Oulun Uinti 104 Odessa Jääskeläinen, Tiirat 105 Odessa Käck, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 4, 3m
- Taso 3 parihypyt, krs
106 Oona Järvinen, Swimming Jyväskylä 107 Otso Sauliala, Tiirat 108 Paju Aulio, Tiirat- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
109 Peik Riska, Uimahyppääjien kerho Härveli ry 110 Pekka Koponen, Uimahyppääjien kerho Härveli ry- Masters, Miehet, 3m
- Masters parihypyt, krs
111 Petrus Piirainen, Mansen Molskis 112 Pietari Korpierkki, Oulun Uinti- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
113 Pinja Bettina Pylkäs, Tiirat- Taso 5, krs
- Taso 3 parihypyt, krs
114 Pinja Rovamo, Oulun Uinti- Taso 3, krs
- Taso 3 parihypyt, krs
115 Pyry Jäppinen, Tiirat 116 Pyry Tuominen, Tiirat 117 Reeti Lehtonen, Tiirat- Taso 2, Alle 11, 3m
- Taso 3 parihypyt, krs
118 Riina Tuominen, Tiirat 119 Robin Mäkelä, Tiirat- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
120 Ronja Rundgren, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 121 Roope Rundgren, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 122 Ruska Lehtonen, Tiirat 123 Saana Hämäläinen, Tiirat 124 Saana Lågas, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 2, Alle 11, 3m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
125 Saara Kettunen, Tiirat- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
126 Saara Paananen, Mansen Molskis 127 Saija Paavola, Tiirat 128 Samuli Pykälämaa, Aurajoen Uinti ry 129 Sanni Auvinen, Mansen Molskis 130 Santtu Hörkkö, Aurajoen Uinti ry- Taso 5, krs
- Taso 3 parihypyt, krs
131 Sara Iinatti, Oulun Uinti 132 Sara Laukkanen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Yleinen, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
133 Senni Toivonen, Oulun Uinti- Taso 3, krs
- Taso 3 parihypyt, krs
134 Sia Suni, Mansen Molskis 135 Siiri Juujärvi, Oulun Uinti 136 Sinna Karvinen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 3, krs
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
137 Sofia Sihvonen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 139 Stiina Peltonen, Salon Uimarit 140 Suvi Juhas, Uimahyppääjien kerho Härveli ry- Masters, Naiset, 3m
- Masters parihypyt, krs
141 Teemu Tiitto, Tiirat- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
142 Tiitus Kairtamo, Mansen Molskis 143 Tilda Jokiniemi, Mansen Molskis 144 Timi Liimatainen, Swimming Jyväskylä- Taso 1, Yleinen, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
145 Tino Nurmi, Salon Uimarit 147 Toni Toro, Tiirat- Masters, Miehet, 3m
- Masters parihypyt, krs
148 Topias Tervahauta, Oulun Uinti- Taso 4, 3m
- Taso 3 parihypyt, krs
149 Tuuli Lahti, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Yleinen, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
150 Tuuve Koskimies, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Yleinen, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
151 Tyrsky Reunanen, Tiirat- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
152 Veera Piekkanen, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 153 Veikka Kauppinen, Tiirat- Taso 1, Alle 9, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
154 Venla Ripatti, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry 155 Werner Salama, Mansen Molskis 156 Vertti Vehkonen, Swimming Jyväskylä- Taso 2, Yleinen, 3m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
157 Vesa Vanninen, Uimahyppääjien kerho Härveli ry 158 Viivi Jokinen, Mansen Molskis- Taso 2, Yleinen, 3m
- Taso 2 parihypyt, 3m/5m krs
159 Viivi Kujansuu, Mansen Molskis 160 Viivi Tujula, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 1, Alle 11, 1m
- Taso 1 parihypyt, 3m krs
161 Vili Ilonen, Mansen Molskis 162 Wilma Perkiö, Uimahyppyseura Vantaa Diving ry- Taso 4, 3m
- Taso 3 parihypyt, krs