Judge List
FinnCup2,
Tikkurila, Vantaa,
3/18/17
Hannu Hujanen,
Härveli ry- Taso 1, Yleinen, 1m: panel A, judge 4
- Taso 4, 3m: panel A, judge 2
- Masters, Miehet, krs: panel A, judge 2
- Masters, Naiset, krs: panel A, judge 2
- Taso 3, 1m: panel A, judge 5
Hannu Kivilinna,
Manse- Masters, Miehet, krs: panel A, judge 5
- Masters, Naiset, krs: panel A, judge 5
- Taso 3, 1m: panel A, judge 4
Jouni Seppänen,
Tiirat- Taso 1, Alle 11, 1m: panel A, judge 4
- Taso 5, 3m: panel A, judge 2
- Taso 6, 3m: panel A, judge 2
Juha-Matti Kivinen,
Manse- Taso 1, Alle 9, krs: panel A, judge 5
- Taso 1, Alle 11, 1m: panel A, judge 2
Karin Immonen,
VanDi- Taso 4, 3m: panel A, judge 1
- Taso 4, 3m: referee
- Masters, Miehet, krs: panel A, judge 1
- Masters, Miehet, krs: referee
- Masters, Naiset, krs: panel A, judge 1
- Masters, Naiset, krs: referee
- Taso 3, 1m: panel A, judge 1
- Taso 3, 1m: referee
Kati Peltola-Vikström,
Kus-Gss- Taso 1, Alle 11, 1m: panel A, judge 3
- Taso 1, Yleinen, 1m: panel A, judge 2
Marjaana Hujanen,
Härveli ry- Yleinen, 3m: panel A, judge 3
Marja Matturi-Slotte,
Kus-Gss- Masters, Miehet, krs: panel A, judge 3
- Masters, Naiset, krs: panel A, judge 3
- Taso 5, 3m: panel A, judge 4
- Taso 6, 3m: panel A, judge 4
Marja Salonius,
Härveli ry- Taso 1, Alle 9, krs: panel A, judge 4
- Taso 2, Alle 11, krs: panel A, judge 3
- Taso 2, Yleinen, krs: panel A, judge 3
- Taso 5, 3m: panel A, judge 3
- Taso 6, 3m: panel A, judge 3
Noora Kivelä,
Tiirat- Yleinen, 3m: panel A, judge 5
- Taso 4, 3m: panel A, judge 5
Riia Mäkilä,
VanDi- Yleinen, 3m: panel A, judge 1
- Yleinen, 3m: referee
- Taso 1, Alle 9, krs: panel A, judge 1
- Taso 1, Alle 9, krs: referee
- Taso 4, 3m: panel A, judge 3
- Taso 2, Alle 11, krs: panel A, judge 4
- Taso 2, Yleinen, krs: panel A, judge 4
- Taso 5, 3m: panel A, judge 1
- Taso 5, 3m: referee
- Taso 6, 3m: panel A, judge 1
- Taso 6, 3m: referee
Salla Keckman,
Tiirat- Taso 1, Yleinen, 1m: panel A, judge 5
Sanna Ahonen,
OU- Taso 1, Yleinen, 1m: panel A, judge 3
- Taso 4, 3m: panel A, judge 4
- Taso 2, Alle 11, krs: panel A, judge 5
- Taso 2, Yleinen, krs: panel A, judge 5
Satu Pirhonen,
Tiirat- Yleinen, 3m: panel A, judge 2
Satu Uusitalo,
Tiirat- Taso 1, Alle 9, krs: panel A, judge 3
- Taso 2, Alle 11, krs: panel A, judge 2
- Taso 2, Yleinen, krs: panel A, judge 2
- Masters, Miehet, krs: panel A, judge 4
- Masters, Naiset, krs: panel A, judge 4
- Taso 3, 1m: panel A, judge 3
Sirja Rytkönen,
VanDi- Taso 2, Alle 11, krs: panel A, judge 1
- Taso 2, Alle 11, krs: referee
- Taso 2, Yleinen, krs: panel A, judge 1
- Taso 2, Yleinen, krs: referee
Tania Piekkanen,
VanDi- Yleinen, 3m: panel A, judge 4
- Taso 1, Alle 11, 1m: panel A, judge 1
- Taso 1, Alle 11, 1m: referee
- Taso 1, Yleinen, 1m: panel A, judge 1
- Taso 1, Yleinen, 1m: referee
Ville Huusko,
OU- Taso 1, Alle 9, krs: panel A, judge 2
- Taso 1, Alle 11, 1m: panel A, judge 5
- Taso 3, 1m: panel A, judge 2
- Taso 5, 3m: panel A, judge 5
- Taso 6, 3m: panel A, judge 5