Dommerliste
Norgesmesterskapet,
Aquarama, Kristiansand,
24.05.13 - 26.05.13
Anna Maja Holm Thorsen,
BStK- Herrer, tårn, Forsøk: panel A, dommer 3
- Herrer, tårn, Finale: panel A, dommer 3
Arne Tellefsen,
KStK- Herrer, 1 meter, Forsøk: stupleder
- Herrer, 1 meter, Finale: stupleder
- Herrer, 3 meter, Forsøk: stupleder
- Herrer, 3 meter, Finale: stupleder
- Herrer, 3 meter synkron: panel A, dommer 5
- Damer, 3 meter synkron: panel A, dommer 5
- Herrer, tårn, Forsøk: stupleder
- Herrer, tårn, Finale: stupleder
- Herrer, tårn synkron: stupleder
- Damer, tårn synkron: stupleder
Arve Sandanger,
tT- Damer, 3 meter, Forsøk: sekretariat
- Damer, 3 meter, Finale: sekretariat
- Damer, tårn, Forsøk: sekretariat
- Damer, tårn, Finale: sekretariat
- Herrer, 3 meter synkron: sekretariat
- Damer, 3 meter synkron: sekretariat
- Damer, 1 meter, Forsøk: sekretariat
- Damer, 1 meter, Finale: sekretariat
- Herrer, tårn synkron: sekretariat
- Damer, tårn synkron: sekretariat
Arvid Sundheim,
PSK- Damer, 3 meter, Forsøk: panel A, dommer 2
- Damer, 3 meter, Finale: panel A, dommer 2
- Damer, tårn, Forsøk: panel A, dommer 3
- Damer, tårn, Finale: panel A, dommer 3
- Herrer, 3 meter synkron: panel A, dommer 2
- Damer, 3 meter synkron: panel A, dommer 2
- Damer, 1 meter, Forsøk: stupleder
- Herrer, tårn synkron: panel A, dommer 4
- Damer, tårn synkron: panel A, dommer 4
Chris Sage,
ID- Damer, 3 meter, Forsøk: panel A, dommer 5
- Herrer, 1 meter, Forsøk: panel A, dommer 1
- Damer, 3 meter, Finale: panel A, dommer 5
- Herrer, 1 meter, Finale: panel A, dommer 1
- Damer, tårn, Forsøk: panel A, dommer 5
- Herrer, 3 meter, Forsøk: panel A, dommer 1
- Damer, tårn, Finale: panel A, dommer 5
- Herrer, 3 meter, Finale: panel A, dommer 1
- Herrer, 3 meter synkron: panel A, dommer 7
- Damer, 3 meter synkron: panel A, dommer 7
- Damer, 1 meter, Forsøk: panel A, dommer 5
- Herrer, tårn, Forsøk: panel A, dommer 1
- Damer, 1 meter, Finale: panel A, dommer 5
- Herrer, tårn, Finale: panel A, dommer 1
- Herrer, tårn synkron: panel A, dommer 5
- Damer, tårn synkron: panel A, dommer 5
Dag Bergslien,
SSC- Damer, tårn, Forsøk: stupleder
- Damer, tårn, Finale: stupleder
- Herrer, 3 meter synkron: panel A, dommer 3
- Damer, 3 meter synkron: panel A, dommer 3
- Herrer, tårn, Forsøk: panel A, dommer 4
- Herrer, tårn, Finale: panel A, dommer 4
- Herrer, tårn synkron: panel A, dommer 2
- Damer, tårn synkron: panel A, dommer 2
Derek Beumont,
ID- Damer, 3 meter, Forsøk: panel A, dommer 1
- Herrer, 1 meter, Forsøk: panel A, dommer 5
- Damer, 3 meter, Finale: panel A, dommer 1
- Herrer, 1 meter, Finale: panel A, dommer 5
- Damer, tårn, Forsøk: panel A, dommer 1
- Herrer, 3 meter, Forsøk: panel A, dommer 5
- Damer, tårn, Finale: panel A, dommer 1
- Herrer, 3 meter, Finale: panel A, dommer 5
- Herrer, 3 meter synkron: panel A, dommer 6
- Damer, 3 meter synkron: panel A, dommer 6
- Damer, 1 meter, Forsøk: panel A, dommer 1
- Herrer, tårn, Forsøk: panel A, dommer 5
- Damer, 1 meter, Finale: panel A, dommer 1
- Herrer, tårn, Finale: panel A, dommer 5
- Herrer, tårn synkron: panel A, dommer 7
- Damer, tårn synkron: panel A, dommer 7
Espen Nordby,
BæStK- Damer, 3 meter, Forsøk: stupleder
- Damer, 3 meter, Finale: stupleder
- Herrer, 3 meter, Forsøk: panel A, dommer 2
- Herrer, 3 meter, Finale: panel A, dommer 2
- Damer, 1 meter, Forsøk: panel A, dommer 4
- Damer, 1 meter, Finale: panel A, dommer 4
Geir Prestbakmo,
BæStK- Herrer, 1 meter, Forsøk: panel A, dommer 4
- Herrer, 1 meter, Finale: panel A, dommer 4
Helge Tuxen,
RIL- Herrer, 3 meter synkron: stupleder
- Damer, 3 meter synkron: stupleder
- Damer, 1 meter, Finale: stupleder
- Herrer, tårn synkron: panel A, dommer 1
- Damer, tårn synkron: panel A, dommer 1
Kim Jensen,
SPINN- Damer, 3 meter, Forsøk: panel A, dommer 4
- Damer, 3 meter, Finale: panel A, dommer 4
- Damer, tårn, Forsøk: panel A, dommer 4
- Damer, tårn, Finale: panel A, dommer 4
- Damer, 1 meter, Forsøk: panel A, dommer 3
- Damer, 1 meter, Finale: panel A, dommer 3
- Herrer, tårn synkron: panel A, dommer 6
- Damer, tårn synkron: panel A, dommer 6
Liv Anne Tuxen,
RIL- Herrer, 1 meter, Forsøk: panel A, dommer 3
- Herrer, 1 meter, Finale: panel A, dommer 3
- Herrer, 3 meter, Forsøk: panel A, dommer 4
- Herrer, 3 meter, Finale: panel A, dommer 4
- Herrer, 3 meter synkron: panel A, dommer 4
- Damer, 3 meter synkron: panel A, dommer 4
Paul Joachim Bloch Thorsen,
tT- Herrer, 1 meter, Forsøk: sekretariat
- Herrer, 1 meter, Finale: sekretariat
- Herrer, 3 meter, Forsøk: sekretariat
- Herrer, 3 meter, Finale: sekretariat
- Herrer, tårn, Forsøk: sekretariat
- Herrer, tårn, Finale: sekretariat
Petter Andresen,
BStK- Herrer, 1 meter, Forsøk: panel A, dommer 2
- Herrer, 1 meter, Finale: panel A, dommer 2
- Damer, tårn, Forsøk: panel A, dommer 2
- Herrer, 3 meter, Forsøk: panel A, dommer 3
- Damer, tårn, Finale: panel A, dommer 2
- Herrer, 3 meter, Finale: panel A, dommer 3
- Herrer, 3 meter synkron: panel A, dommer 1
- Damer, 3 meter synkron: panel A, dommer 1
- Herrer, tårn, Forsøk: panel A, dommer 2
- Damer, 1 meter, Finale: panel A, dommer 2
- Herrer, tårn, Finale: panel A, dommer 2
- Herrer, tårn synkron: panel A, dommer 3
- Damer, tårn synkron: panel A, dommer 3
Roy Terje Nygaard,
SSC- Damer, 3 meter, Forsøk: panel A, dommer 3
- Damer, 3 meter, Finale: panel A, dommer 3
- Damer, 1 meter, Forsøk: panel A, dommer 2