Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ruben Markegård | Sandefjordstuperne | 65.80 | 66% |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Guro Trettenes | Stavanger Stupe Club | 80.80 | FB | ||
2. | Anna Renolen | Trondhjem Svømme & Livredningsklubb | 78.30 | 98% | ||
3. | Malin Egeland | Pingvin Stupklubb | 70.20 | 88% |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirill de Klerk | Randabergstuperne | 214.70 | FS/1 | ||
2. | Henry Kristiansen | Stupklubben SPINN | 207.50 | FS/3 | ||
3. | Erik Mjaaland Skår | Trondhjem Svømme & Livredningsklubb | 197.00 | FS/1 | ||
4. | Matias Raknes | Bærum Stupeklubb | 153.70 | 90% | ||
5. | Audun Moe Holm | Bergen Stupeklubb | 150.55 | 88% | ||
6. | Torstein Haaland | Stavanger Stupe Club | 131.10 | 76% | ||
7. | Snorre Brunes Skogset | Stavanger Stupe Club | 127.70 | 74% | ||
8. | Tobias Schmidt | Stupklubben SPINN | 112.70 | 66% | ||
9. | Emil Hatletvedt | Bærum Stupeklubb | 89.40 | 52% |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anne Vilde Tuxen | Randabergstuperne | 276.55 | AC/3 | ||
2. | Julie Synnøve Thorsen | Bergen Stupeklubb | 206.35 | LC/3 | ||
3. | Emma Ravnås | Pingvin Stupklubb | 201.45 | LC/3 | ||
4. | Camilla Dybdal | Stavanger Stupe Club | 172.20 | FS/1 | ||
5. | Emma Randby | Stupklubben SPINN | 160.70 | NC/3 | ||
6. | Kristin Rasmussen | Stupklubben SPINN | 159.30 | NC/3 | ||
7. | Anne Berg | Stavanger Stupe Club | 139.60 | 95% | ||
8. | Maren Larsen | Stavanger Stupe Club | 138.50 | 94% | ||
9. | Julie Ravnås | Pingvin Stupklubb | 127.10 | 86% | ||
10. | Malin Egeland | Pingvin Stupklubb | 120.45 | 82% | ||
11. | Lina Lund Galaasen | Bærum Stupeklubb | 113.00 | 77% | ||
12. | Selma Elmerani | Stupklubben SPINN | 112.95 | 77% | ||
13. | Andrea Stoltenberg | Bærum Stupeklubb | 112.25 | 76% | ||
14. | Tilia Jordheim | Hamar IL Stupgruppen | 80.45 | 55% |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pernille Døsvik | Trondhjem Svømme & Livredningsklubb | 178.25 | NB | ||
2. | Vilde Tiller Hagestande | Trondhjem Svømme & Livredningsklubb | 153.65 | 91% |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Julius Devor | Bærum Stupeklubb | 313.10 | AB | ||
2. | Brage Helle | Bergen Stupeklubb | 246.90 | FG | ||
3. | Eirik Skarpeid | Stavanger Stupe Club | 174.40 | 89% | ||
4. | Martin Nåden Dyrstad | Stavanger Stupe Club | 168.30 | 86% |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Julius Devor / Kristoffer Stenehjem Blofeldt | Bærum Stupeklubb | 156.27 | |||
2. | Erik Mjaaland Skår / Kirill de Klerk | Trondhjem Svømme & Livredningsklubb/Randabergstuperne | 140.58 | |||
3. | Henry Kristiansen / Tobias Schmidt | Stupklubben SPINN | 131.13 |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Julie Synnøve Thorsen / Anne Vilde Tuxen | Bergen Stupeklubb/Randabergstuperne | 193.38 | |||
2. | Pernille Døsvik / Vilde Tiller Hagestande | Trondhjem Svømme & Livredningsklubb | 171.15 | |||
3. | Camilla Dybdal / Maren Larsen | Stavanger Stupe Club | 150.36 | |||
4. | Guro Trettenes / Margrete Haaland | Stavanger Stupe Club | 117.48 | |||
5. | Kristin Rasmussen / Emma Randby | Stupklubben SPINN | 116.76 |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ruben Markegård | Sandefjordstuperne | 76.15 | 63% |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Guro Trettenes | Stavanger Stupe Club | 136.90 | FB | ||
2. | Nina Worts | Randabergstuperne | 121.70 | FB | ||
3. | Tone Sola | Randabergstuperne | 100.55 | FB | ||
4. | Anna Renolen | Trondhjem Svømme & Livredningsklubb | 90.50 | 91% |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirill de Klerk | Randabergstuperne | 230.95 | LC | ||
2. | Erik Mjaaland Skår | Trondhjem Svømme & Livredningsklubb | 203.25 | FS | ||
3. | Henry Kristiansen | Stupklubben SPINN | 191.40 | FS |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anne Vilde Tuxen | Randabergstuperne | 224.50 | AC | ||
2. | Emma Ravnås | Pingvin Stupklubb | 151.30 | FS | ||
3. | Maren Larsen | Stavanger Stupe Club | 138.45 | NC | ||
4. | Kristin Rasmussen | Stupklubben SPINN | 134.80 | NC | ||
5. | Camilla Dybdal | Stavanger Stupe Club | 130.50 | NC | ||
6. | Helle Reidarsdottir Bøe | Stavanger Stupe Club | 123.00 | 98% |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Julius Devor | Bærum Stupeklubb | 395.35 | VB/3 | ||
2. | Eirik Skarpeid | Stavanger Stupe Club | 268.05 | FG/3 | ||
3. | Martin Nåden Dyrstad | Stavanger Stupe Club | 233.45 | NB/1 | ||
4. | Brage Helle | Bergen Stupeklubb | 232.60 | NB/3 | ||
5. | Kristoffer Stenehjem Blofeldt | Bærum Stupeklubb | 198.80 | 92% |
Diver | Team | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pernille Døsvik | Trondhjem Svømme & Livredningsklubb | 237.75 | FG/1 | ||
2. | Margrete Haaland | Stavanger Stupe Club | 199.60 | NB/1 | ||
3. | Vilde Tiller Hagestande | Trondhjem Svømme & Livredningsklubb | 161.20 | 85% |